Zajazd Tytan
ZAJAZD "NOWY DWÓR"

   Zajazd " NOWY DWÓR" znajduje się przy trasie nr 11 ( Gliwice-Poznań) w spokojnym i cichym otoczeniu. Dysponujemy odpowiednim zapleczem umożliwiającym organizowanie konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych oraz imprez okolicznościowych. Na terenie Zajazdu znajdują się dwa oddzielne i dobrze oświetlone parkingi.

   Chcemy zaoferować Państwu klimatyzowane,  wnętrza restauracji na 150 miejsc, gdzie Szef Kuchni zaserwuje smaczne potrawy kuchni polskiej oparte na tradycyjnych recepturach. Polecamy również dania kuchni śląskiej .Lokal  również posiada salę konsumpcyjną mieszczącą około 40 osób połączoną z barem szybkiej obsługi.

Zajazd oferuje:
24 pokoje łącznie dla 49 osób. Wszystkie pokoje  wyposażone są w łazienkę i wc. Standardowo w każdym z nich znajduje się tv sat i bezpłatny dostęp do internetu (Wi-Fi).

   Stworzyliśmy doskonałe warunki do odpoczynku i rozrywki, dzięki kameralności wnętrz restauracyjnych, miłej i kompetentnej obsłudze, sali tanecznej, możliwości raczenia się napojami z bogato zaopatrzonego baru.
Oprócz Gości indywidualnych obsługujemy również grupy turystyczne, imprezy integracyjne, motywacyjne i szkoleniowe.

OTWARCIE 2013 r.
Serdecznie zapraszamy

0102030405061011